Dashad Group Onaylı

 

Yeni nesil bir mimari anlayışla tasarlanan Richmond Park projesi lüksü ve estetiği bir araya getiren müstakil konsepte sahip. Richmond park projesi, denize 1000 m mesafesinde konumlandırılan 10 adet villa ve 6 adet müstakil bahceli dairedan meydana geliyor.Projedeki villalar dubleks ve müstakil tek katli villa olacak şekilde tasarlanıyor. Yeni boğaziçi’nin en ayrıcalıklı villa projesi olma iddiasıyla satışa sunulan Richmond park projesinde evinizden denize ulaşmak yalnızca birkaç dakikanızı alacak.
3 adet 4+1 dubleks, 4 adet 3+1 dubleks, 3 adet 3+1 müstakil tek katli olarak tasarlanan villalardan meydana gelen Richmond park projesinde konutların büyüklüğü 200 metrekare ile 293 metrekare arasında değişim gösteriyor.

HAKIMIZDA:
Dashad gayrimenkul yatırım, proje geliştirme ve inşaat sektörlerinde deneyimi olan güçlü bir kadroyla kurulmuştur. Yönetim kurulu mensupları konut projeleri ve ticaret merkezleri gibi bir çok farklı alanda başarılı projeler gerçekleştirmişlerdir. Geleneksel değerleri çağdaş mimari ve yerel doku ile en yenilikçi şekilde buluşturmak, amacımız.
Proje geliştirme süreçlerinin her aşamasına bu konulara önem vererek geliştirdiğimiz konseptlerin “yıl boyu yaşanacak bir yuva” baslığı altında oluşmaktadır. Tabi hem içeride-hem dışarıda.
Gücünü kadrosunun deneyiminden alan Dashad, ağırlıklı olarak yüksek standartlı ve lüks projeler geliştirme ve konut yapımında faaliyet göstermektedir.
Dashad yüksek teknik detayları ve hizmette olabileceken yüksek standartları dikkate alarak,güçlü mimari çizgisi ve mühendisliği ile kişi ve ailelere odaklı projelere imza atarak sektörün önde gelen kuruşları arasında yer almayı hedeflemektedir.

Richmond Park Projesi
“sınırlı sayıda seçkin yaşam”
konsepti çerçevesinde; huzur, konfor, komşuluk, güven, sürdürülebilirlik ve doğa temalarının harmanlanmasıyla dizayn ediliyor.

Ayrıcalıklı Hissetmeye Hazırlanın !