Mağusa’nın yemek, tatlı, pasta, kahvaltı, tatlı tuzlu börek ve poaça deyince akla gelen tek adresi EKOR, lezzet dünyasına hoşgeldiniz.

2004 yılının Kasım ayında GaziMağusa’ da iştigal eden 9 fırıncının ortak girişimi ile kurulmuş olan Ekor Un Ürünleri Sanayi Ltd. 2006 yılında üç ortakla faaliyetine devam etmiş ve halen Salih Zort, Mehmet Eren, ve Erkin Korman yönetiminde uyumlu bir şekilde faaliyetine devam etmektedir.

İlk kurulum yıllarında sadece unlu mamüllerde faaliyet gösteren Ekor, 2006 yılı itibarı ile pastacılık sektörüne de adım atmış ve aynı unlu mamüllerdeki başarısını bu sektörde de göstermiştir. Ekor, her iki sektörde de aranılan marka haline gelmiştir. Bu duruma gelmemizdeki en büyük etken, insan sağlığına vermiş olduğumuz önemden kaynaklanmaktadır. İçinde bulunduğumuz sektörün ne kadar tehlikeli bir sektör olduğunun her zaman farkında olduk ve yapacağımız en küçük bir hatanın insan sağlığını direkt etkiliyeceğinin bilincinde olduk. Çalışmalarımızı bu kriterleri göz önünde bulundurarak sürdürüyoruz.

Pastacılık sektöründe tüm ürünleri, pastalar, sütlü ürünler, kuru pasta, poğaça ve çeşitleri, dekorlu çikolata, dondurma, lokum gibi tüm ürünleri kendimiz üretmekte olup, sürekli değişimi tezgahlarımıza yansıtarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tuttuk. Sürekli fuarları ziyaret ederek, yurt dışındaki yenilikleri ülkemize kazandırdık. 2013 yılında Ekor Premier restaurant ve patisserie’nin Ekor ailensine katılması ile daha da gururlandık. Halkımız için en iyi hizmeti vermekten onur duyarız

TEL:0392 366 7217 0392 366 7218 FAX:0392 366 8096